Marzenie o własnym domu można spełnić na wiele sposobów, inwestując w dom wolnostojący lub kupując segment od dewelopera. Nowoczesne segmenty to nieruchomości odznaczające się licznymi zaletami. Inspirowane zabudową bliźniaczą oferują znacznie większą powierzchnię użytkową niż tradycyjny segment, jednocześnie ograniczając koszty eksploatacji nieruchomości. Ich dodatkową zaletą jest cena, która jest nieporównywalnie niższa w stosunku do obiektu wolnostojącego. Dlatego inwestorów z gminy Grójec zainteresowanych zakupem domu na własność zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą na segmenty w zabudowie bliźniaczej.

Inwestycja „Domy Wola Krobowska” to segmenty powstające na relatywnie dużych działkach budowlanych (etap II ok. 500m2), dzięki czemu stanowią doskonałą alternatywę dla domu z ogrodem. Budynki odznaczają się nowatorską bryłą, wysmakowanym detalem oraz czystym układem funkcjonalnym z pokojami dla dzieci o takim samym metrażu. To wszystko przekłada się na wysoki komfort użytkowania oraz duże możliwości aranżacji przestrzeni.

Segmenty w zabudowie bliźniaczej – wady

Podstawowym minusem większości segmentów jest niewielki metraż powierzchni użytkowej, mała działka oraz brak garażu. Nasz projekt rozwiązał wszystkie te problemy, oferując przyszłym mieszkańcom inwestycji „Domy Wola Krobowska” dużą powierzchnię użytkową z funkcjonalnym układem, relatywnie duży ogród oraz garaż w bryle budynku. Połączony wspólną klatką schodową z domem garaż to przestrzeń, w której znajdzie się miejsce na samochód oraz szereg innych przedmiotów, które użytkujemy sezonowo. Dodatkowo w projekcie nieruchomości zostało wydzielone osobne pomieszczenie pod kotłownię, co znacząco ułatwia organizacje i zarządzanie przestrzenią.

Dlaczego segmenty w gminie Grójec?

Dużym atutem oferowanej inwestycji mieszkalnej jest jej lokalizacja. Wybierając działkę inwestycyjną staraliśmy się wybrać miejsce dobrze skomunikowane z najważniejszymi punktami w mieście, a zarazem ciche i spokojne. Dzięki temu w chwili obecnej możemy zaoferować naszym Klientom przestronne segmenty z relatywnie dużymi ogródkami w naprawdę dogodnej lokalizacji i korzystnej cenie.