Inwestor

logo-01Inwestorem tego projektu jest firma Raise Invest Sp. z o.o., która założona została przez właściciela firmy F.H.U. Klucz Serwis Marcina Łoskiego działającego na rynku grójeckim od 1999 roku.

Początkowe lata naszej działalności to zaczątek remontów bieżących i kapitalnych, polegających na wzmocnieniu lub wymianie elementów konstrukcyjnych takich jak stropów, więźb dachowych, czy też na zszyciu lub sklamrowaniu popękanych ścian. Czynności te, zawsze pociągały i pociągają za sobą prace wykończeniowe.

Tak więc powstała idea „wykonawstwa pod klucz” z jednoczesnym wyręczeniem Inwestorów z problemów związanych z remontowanym obiektem. Wychodząc na przeciw nowym technologiom oraz wymogom Inwestorów, rozszerzyliśmy swój zakres działalności o adaptacje obiektów i ich poddaszy, krycie dachów, o wymianę stolarki okienno-drzwiowej, o docieplenie i modernizację istniejących elewacji, o instalację sanitarną i elektryczną.

Usługi świadczymy z użyciem materiałów powierzonych jak i z własnych, służymy wiedzą o sposobie wykonania prac wraz z ich wyceną.