Rozważając zakup domu możemy wybierać spośród ofert dostępnych na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Nowe domy na sprzedaż są często relatywnie droższe od domów z drugiego obiegu, z drugiej strony kuszą ciekawą stylistyką i nowymi technologiami. Ale czy warto w nie inwestować?

Jako firma remontowo-budowlana przez długi czas zajmowaliśmy się remontami i modernizacjami starych nieruchomości mieszkalnych. Tak zrodził się pomysł na realizację nowych domów, które byłyby zgodne z oczekiwaniami przyszłych mieszkańców, a zarazem coraz bardziej wyśrubowanymi normami dotyczącymi ochrony środowiska. Inwestycja „Domy Wola Krobowska” to jedno z tych niewielkich osiedli mieszkalnych, które zaprojektowaliśmy i wykonujemy z uwzględnieniem nowych standardów. Powstające tutaj domy na sprzedaż odznaczają się ciekawą bryłą z dwuspadowym dachem i jednostanowiskowym garażem. Ponadto, domy posiadają efektywne wykończenia elewacji, które przekładają się na estetykę obiektu.

Nowoczesne i funkcjonalne wnętrza – tego nie zaoferują nam stare domy na sprzedaż

To, co w sposób drastyczny odróżnia dawne budownictwo mieszkalne od współczesnego to podział przestrzeni użytkowej. W zdecydowanej większości stare domy dzielą się  na wiele małych pomieszczeń oddzielonych od siebie grubymi ścianami. Stare budownictwo jednorodzinne to także wąskie klatki schodowe i brak możliwości otwarcia przestrzeni i stworzenia strefy dziennej. Nasze domy na sprzedaż to wnętrza funkcjonalne, w ramach których parter reprezentuję strefę dzienną z przestronnym salonem połączonym jednoprzestrzennie z jadalnią i kuchnią. Stefa odpoczynku inaczej zwana również strefą relaksu mieści się na poddaszu, gdzie obok sypialni rodziców wyposażonej w garderobę typu walk-in znajdują się dwa przestronne pokoje dziecięce o identycznym metrażu. Dodatkowo każdy z pokoi posiada osobne wyjście na balkon.

Nasze nowe domy to także przestronne i ustawne ogrody o kształcie prostokąta, które doskonale nadają się do wypoczynku i rekreacji.